Kalifornské žížaly, Jakub Filip Mobil: +420 728 874 692

 

Kalifornské žížaly

Kalifornské žížaly

Vítáme Vás na stránkách vermikompostovani.cz tyto stránky jsou věnovány chovu kalifornských žížal, výrobě ekologického hnojiva a ekologické likvidaci odpadů.

Jsme rodinná firma která se zabývá chovem kalifornských žížal a jejich aplikací u zákazníků.

Napsali o nás v časopise Receptář a to v čísle 12/09 článek si můžete také přečíst zde a

v časopise Bílé Karpaty a to v čísle 1/10článek si můžete také přečíst zde

Článek o námi založené kompostárně ve městě  Strážnici   zde

Další články a videa nejen o nás najdete na našem Facebooku

Jsme členy Hospodářské komory ČR

Proč chovat kalifornské žížaly:

Pomocí kalifornských žížal můžete likvidovat biologický odpad a přeměňovat ho na VERMIKOMPOST.

Vermikompost je složen z unikátní kombinace enzymů, huminových kyselin a minerálních látek.

Kalifornské žížaly jsou určeny jak pro domácí využití tak pro firmy a obce.

Z biologického odpadu produkují nejúčinnější hnojivo vhodné pro všechny druhy rostlin. Vermikompost je hnojivo výhradně na přírodním základě

Kalifornské žížaly sníží objem původního odpadu 5 až 6 krát.

Kalifornské žížaly jsou důležití tvůrci humusu a přispívají k úrodnosti půdy více než jakékoliv hnojivo.

 

Technologie chovu žížal přemění v kvalitní ekologické hnojivo každý biologický odpad.

Můžeme vám dodávat chov kalifornských žížal pro likvidaci biologických odpadů. Zavedeme vám rovněž technologii pro ekologickou likvidaci i obtížně zpracovatelných biologických odpadů, způsobujících provozní problémy. Chov žížal a technologie zpracování biologických odpadů vám zavedeme přímo u vás a budeme vám k dispozici s pomocí, jak dlouho bude třeba k rozvoji a stabilizaci vašeho chovu a všech aplikací a to na seriozní úrovni. Veškerou spolupráci chápeme jako naši aktivní pomoc všem odběratelům produktů a služeb.

Potvrzení:

Spolek poradců v ekologickém zemědělství ČR

Ministerstvo životního prostředí

Reference:

Vinselekt Michlovský a.s

Potvrzujeme, že jsme od firmy Ing. Petr Filip, Dvorní 5, 696 18 Lužice roku 2007 nakoupili technologii na zpracování výlisků z hroznů pomocí kalifornských žížal pro 200 tun odpadu ročně. V současné době zpracováváme 250 – 400 tun odpadu.

Firma Ing. Petr Filip nás naučila vše potřebné k nepřetržitému chovu kalifornských žížal, získávání vermikompostu a hnojení s ním. S technologií jsme spokojeni, rovněž tak se spoluprací s firmou Ing. Petr Filip.

Doc. Ing. Miloš Michlovský DrSc.   Michlovsky-page-0

Předseda představenstva

František Král

Potvrzujeme, že jsme pořídili násadu kalifornských žížal od Ing. Petra Filipa, Dvorní 5, 69618 Lužice.     Jejich ochota řešit problémy spojené nejen s chovem těchto žížal a výrobou vermikompostu, ale i s administrativní stránkou věci je obrovská a po celou dobu nám poskytují maximální poradenský servis.

Jako biozemědělci budeme letos na podzim poprvé po třech letech od založení chovu aplikovat vermikompost do pole a příští rok budeme vyhodnocovat jeho použití v porovnání s jinými postupy hnojení

František KrálKrál

Soukromá zemědělská činnost

Město Strážnice

Potvrzujeme, že jsme od firmy Ing. Petr Filip, Dvorní 5, 696 18 Lužice roku 2012 nakoupili technologii na zpracování štěpky, trávy, listí pomocí kalifornských žížal pro 400 tun ročně.

Firma Ing. Petr Filip nás v průběhu 1 roku naučila vše potřebné k nepřetržitému chovu kalifornských žížal, získávání vermikompostu. S technologii jsme spokojeni, rovněž tak se spoluprací s firmou Ing, Petr Filip.

Ing. Jaromír MichálekStrážnice

ZOO Praha

Potvrzujeme, že jsme od firmy Ing. Petr Filip, Dvorní 5, 696 18 Lužice roku 2011 nakoupili technologii na zpracování podestýlky zvěře pomocí kalifornských žížal pro 50 tun ročně.

Firma Ing. Petr Filip nás v průběhu 1 roku naučila vše potřebné k nepřetržitému chovu kalifornských žížal, získávání vermikompostu a hnojení s ním.

Ladislav ŽohaZOO

Technolog, krmivář. Odd. ZOO

Gotberg, a.s.

Potvrzujeme, že jsme od firmy Ing. Petr Filip, Dvorní 5, 696 18 Lužice roku 2010 nakoupili technologii na zpracování matolin, pomocí kalifornských žížal pro 40 tun ročně.

Firma Ing. Petr Filip nás v průběhu 1 roku naučila vše potřebné k nepřetržitému chovu kalifornských žížal, získávání vermikompostu a hnojení s ním. S technologií jsme spokojeni, rovněž tak se spoluprací s firmou Ing. Petr Filip. Díky této technologii jsme byli schopni také ušetřit finanční prostředky – např. za svoz a uložení odpadu, likvidaci odpadu .

Michal Mlejnek

ŘiditelReference na chov kalifornských žížal od firmy Gotberg

Be Sociable, Share!
  • Twitter
  • Facebook
  • email
  • StumbleUpon
  • Google Reader
  • LinkedIn